Anasayfa Heryerdeoyna Hakkında Paket Bilgilerim Yardım
VodaHerYerdeOyna

Yardım

Heryerde Oyna ne amaçla oluşturuldu?

Heryerde Oyna servisini kurmaktaki amacımız Türkiye’deki mobil kullanıcılarına keyifle oynayabilecekleri HTML5 oyunlar sunmaktır.

HTML5 nedir?

HTML5, internet'in çekirdek teknolojilerinden HTML işaretleme standardının beşinci sürümüdür. Ses veya film etiketleri gibi birçok spesifik yönleriyle birlikte kullanılması gereken HTML 5, sadece bir biçimleme dili olmasından ziyade web uygulamaları yaratmakta da kullanılabilmektedir. Uygulamalar bu sayede binlerce cihazda birçok ihtimale uygun şekilde kullanılabilmektedir. Özellikle de iliştirilmiş platformlar ve bağlanmış cihazlarla çok daha güçlü olacaklardır.

Nasıl abone olabilirim?

Heryerde Oyna’ya abone olmak çok kolay! Mobil cihazınız ile “voda.heryerdeoyna.com” adresine girip gerekli adımları izleyerek abone olabilirsiniz.

Aboneliğimi nasıl yenileyebilirim?

Siz iptal etmedikçe aboneliğiniz otomatik olarak yenilenecektir.

Aboneliğimi nasıl iptal edebilirim?

Aboneliğinizi sol üst köşede bulunan menü butonuna basıp “Paket Bilgilerim” sayfasına giderek veya 2977’ye “IPTAL HERYER” yazıp göndererek iptal edebilirsiniz. Aboneliğin iptali durumunda o hafta tahsil edilen ücretin iadesi yapılmamaktadır.

Abone olur olmaz aboneliğimi iptal edebilir miyim?

Aboneliğinizi ilk 24 saat içerisinde sadece “IPTAL HERYER” yazıp 2977’ye SMS göndererek iptal edebilirsiniz.

Hangi içeriğin telefonumla uyumlu olduğunu nasıl bileceğim?

Heryerde Oyna’da yer alan tüm içerikleri cep telefonunuz ile oynayabilirsiniz. Oyunlar cep telefonunuza fiziksel olarak yüklenmediği için herhangi bir destek problemi yaşamayacaksınız.

Başarı Mobile kimdir?

Başarı Mobile Bilişim Ürünleri ve Hizmetleri A.Ş. Türkiye’de Mobil Eğlence sektörü için kurulan ilk firmadır. Başarı Holding bünyesinde, 1998 yılında Bilişim Teknolojileri ve Mobil İnternet Servisleri departmanlarının birleşmesi ile hizmet vermeye başlamıştır. Başarı Mobile 2003’ten bu yana mobil ortamlarda katma değerli servisler ve bilişim teknolojileri alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sorumun cevabını burada bulamadım. Ne yapabilirim?

Bize aşağıdaki telefon numaralarından ya da yardim@heryerdeoyna.com adresinden ulaşarak sorunuzu bize iletebilirsiniz.

SABİT HAT: 0 312 444 0 100
VODAFONE: 444 0 100
TURKCELL: 444 0 100
TURK TELEKOM: 0 555 738 29 77

© voda.heryerdeoyna.com

M.H 444 0 100